قوانین

خریدار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات ایمانپور به دقت ملاحظه فرمایید. لازم میدانیم به اطلاع شما خریدار گرامی برسانیم که شما با خرید محصولات ایمانپور قوانین وبسایت ایمانپور را قبول نموده اید. ورود کاربران به وب‏‌سایت ایمانپور هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط ایمانپور به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از محصولات، سرویس‌‏ها و خدمات ایمانپور است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ایمانپور از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایمانپور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر و رعایت قانون کپی رایت است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایمانپور تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ایمانپور اقدام نماید.

 

قوانین پشتیبانی محصولات

محصولات ارائه شده در ایمانپور همگی به صورت اختصاصی تولید شده و هیچ کدام کپی شده و یا نال شده نمی باشند و همچنین محصولات تولید شده در ایمانپور حداقل بیش از ۵ بار توسط واحد فنی تست شده و بدون مشکل ارائه می شود و در صورت بروز مشکل و یا گزارش مشکل در اسرع وقت بروز رسانی ارائه می شود و به صورت رایگان در اختیار خریداران قرار میگیرد.

خریدار گرامی، پشتیبانی رایگان محصولات ایمانپور فقط به مدت 2 روز از تاریخ خرید انجام میگردد. بعد از آن تاریخ به درخواست های پشتیبانی با اخذ هزینه پشتیبانی پاسخگویی خواهد شد. پشتیبانی رایگان یعنی راهنمایی و توضیحات لازم در رابطه با محصول خریداری شده می باشد. به درخواست های پشتیبانی که به غیر از سیستم تیکتینگ ارسال شود از جمله تماس های تلفنی و یا ایمیل وبسایت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

هزینه پرداختی شما در حین خرید، صرفا مبلغ خرید محصول ارائه شده از طرف وبسایت ایمانپور می باشد که با عنوان محصول گرافیکی نامیده میشود و هیچ ربطی به خدمات پشتیبانی وبسایت نداشته و ایمانپور هیچ تعهدی از بابت پشتیبانی رایگان ندارد و در صورت لزوم و بررسی مسئولین فنی جهت ارائه خدمات خاص هزینه اخذ خواهد شد.

به خریدارانی که کپی رایت وبسایت ایمانپور را حذف نمایند به هیچ عنوان خدمات پشتیبانی ارائه نمیشود و به بلک لیست وبسایت افزوده خواهند شد. خریدار میتواند با پرداخت هزینه کپی رایت و خرید لایسنس درخواست تغییر کپی رایت محصول را ارسال نماید. طبق قوانین وبسایت هزینه لایسنس 30 درصد قیمت محصول خریداری شده می باشد.

حداقل زمان پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری می باشد. و به درخواست های خارج از ساعات کاری و روز های کاری در ساعت و روز کاری پیش رو پاسخگویی خواهد شد. ساعات پاسخگویی و کاری واحد پشتیبانی همه روزه ۱۰ الی ۱۶ و پنجشنبه ها ۱۰ الی ۱۲ میباشد. واحد پشتیبانی ملزم به رعایت احترام ، اصول و ادبیات پشتیبانی و مشتری میباشد.

وبسایت ایمانپور به مدت دو روز از زمان خرید به صورت رایگان محصولات را پشتیبانی می نماید از این رو به درخواست های پشتیبانی که حاوی توهین، دستور، تمسخر، بی ربط با موضوع، آموزش باشد و یا با حروف فینگلیش ارسال شود به هیچ وجه پاسخگو نبوده و تیکت مربوطه در حالت بسته شده قرار خواهد گرفت.

درخواست های ثبت سفارش طراحی امور گرافیکی شامل طراحی پوستر، بنر، بروشور و … پس از تحویل محصول، تنها به اندازه دو بار حق ویرایش مجاز می باشد. درخواست های بیش از دوبار ویرایش، هزینه همان محصول دو برابر می شود. برای مثال اگر قیمت نهایی پوستری شامل 25000 تومان باشد اگر نیاز به ویرایش بیشتر از دو بار ارسال شود هزینه پوستر 50000 تومان خواهد گردید.

 

پرداخت مشتری

در صورت نیاز به پرداخت هزینه برای ثبت سفارش، تمدید پشتیبانی و… می توانید از آدرس زیر استفاده نمائید:

 

حق کپی رایت و خرید لایسنس

محصولات ویژه ایمانپور حاوی کپی رایت وبسایت و لوگوی ایمانپور در قسمت فوتر میباشد. هرگونه حذف، دست کاری و ویرایش کپی رایت و لایسنس ایمانپور از جانب خریداران طبق قوانین وبسایت مجرم شناخته شده و به لیست سیاه وبسایت افزوده خواهد شد. بر اساس مصوبه وبسایت از ارائه هرگونه خدمات پشتیبانی معذور بوده و از دریافت نسخه های آپدیت و بروز قالب خریداری شده محروم خواهد بود.

تذکر: طبق قواین وبسایت خریدارانی که میخواهند لایسنس وبسایت ایمانپور از محصول خریداری شده حذف گردد می توانند با خرید و پرداخت هزینه کپی رایت و دریافت کد لایسنس اقدام به غیر فعال نمودن لوگوی وبسایت ایمانپور نمایند. لازم به توضیح است برا اساس قوانین مصوب وبسایت ایمانپور هزینه لایسنس 30 درصد قیمت محصول می باشد.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

ایمانپور به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. ایمانپور متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ایمانپور، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ایمانپور، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ایمانپور جزئی از اموال ایمانپور محسوب می ‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ایمانپور است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ایمانپور محفوظ می‏‌دارد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.imanpour.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت ایمانپور هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.imanpour.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. ایمانپور به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ایمانپور به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. ایمانپور همواره در تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در ایمانپور به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ایمانپور محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

ایمانپور مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای ایمانپور محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت ایمانپور، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای  ایمانپور محفوظ است. ایمانپور در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت ایمانپور می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند .

با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.

تذکر: با توجه به قوانین خرید و فروش فایل تحت اینترنت و فروش فایل های مجازی و همچنین دانلود آنی فایل توسط خریدار پس از پرداخت مبلغ ، و نبود قانون “پس گرفتن جنس فروخته شده” در حیطه فروش فایل ، این سایت به هیچ نحوی مبلغ را بعد از خرید فایل به هر دلیلی عودت نمیدهد. لطفا قبل از خرید تمامی قوانین، امکانات، توضیحات و دموی محصولات را به دقت مطالعه و بررسی نمایید و یا در صورت نیاز به مشاوره تلفنی حتما با مشاوران این سایت تماس حاصل نمایید.

 

نمایندگی

ایمانپور در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه محصولات ، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی ایمانپور اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، ایمانپور هیچ گونه مسئولیتی ندارد. این قوانین می تواند بدون اطلاع قبلی تغییر کرده و کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش این قوانین را مطالعه و تأیید نماید.

تاریخ آخرین ویرایش: 97/4/13