نشریه دانشجویی دهکده فیزیک شماره چهارم

نشریه دانشجویی دهکده فیزیک شماره چهارم

به درخواست انجمن علمی فیزیک دانشگاه فسا، نشریه دانشجویی دهکده فیزیک شماره چهارم منتشر شد. نشریه علمی دهکده فیزیک شماره چهارم در اندازه A3 و یک صفحه پشت و رو طراحی شده است. این شماره شامل موضوعات “جایزه نوبل فیزیک سال 2018″، “کوتاه نوشت؛ آلبرت انیشتن”، “سیاه چاله چیست و چه ویژگی هایی دارد؟”، “چند اختراع برتر جهانی در عرصه نانو” و “به شرح تصاویر” می باشد. هم اکنون نسخه pdf نشریه در وبسایت ایمانپور منتشر شده است. در ادامه با وبسایت ایمانپور باشید تا شماره چهارم نشریه را دریافت نمائید.

 

نشریه دانشجویی دهکده فیزیک

 

نشریه علمی دهکده فیزیک شماره چهارم شامل یک صفحه A3 پشت و رو می باشد. این نشریه کاملا رنگی طراحی شده است و شامل ستون بندی ها حرفه ای می باشد. هم اکنون نسخه pdf نشریه در وبسایت ایمانپور منتشر شده است. برای دسترسی به فایل نشریه، کافیست در وبسایت ایمانپور ثبت نام نمائید تا لینک های دانلود برای شما فعال شوند.

 

شناسنامه نشریه دهکده فیزیک

 

نشریات دانشجویی از دیدگاه ویکی پدیا

کلیه نشریاتی که به صورت ادواری، گاهنامه یا تک شماره و نیز نشریات الکترونیکی که با نام ثابت و تاریخ نشر، در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی، اقتصادی، هنری، ادبی و ورزشی توسط هر یک از دانشجویان، تشکل‌ها و نهادهای دانشگاهی، استادان و اعضای هیئت علمی یا گروهی از ایشان در دانشگاهها منتشر و در محدوده دانشگاهها توزیع می‌شوند، نشریه دانشگاهی محسوب می‌شود.

به صورت عمده نشریات دانشجویی که توسط دانشجویان ایجاد می گردد دارای محوریت مسائل سیاسی ‍‍، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و غیرهٔ روز است. به صورت عمومی نقد دانشجویان در مورد این مطالب در نشریات بیان می‌شود اما بیان دیدگاه‌های افراد خارج از دانشگاه یا مکاتب فکری متفاوت در این نشریات چندان دور از ذهن نیست. بخصوص این نوع از فعالیت‌ها در ایام مختلف وابسته به مبحث روز مطالب مربوطه را به شکل مداوم پیگیری می‌کنند.

 

با مراجعه بخش نشریه ها، می توانید به دیگر نشریه ها دسترسی داشته باشید.
دانلود مخصوص کاربران عضو سایت است. برای نمایش لینک دانلود باید در سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربری خود شوید !

شهید آوینی: هنرمند رویی به عالم غیب دارد و رویی به عالم شهادت. با آن روی خورشیدی منیر است و با این روی قمری مستنیر در شب ظلمانی کرۀ ارض، اما کدام هنرمند؟ هل یستوی الأعمی و البصیر

اینستاگرام ایمانپور

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۹۴۷

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *