آموزش ساخت اتوماتیک برچسب در وردپرس

آموزش ساخت اتوماتیک برچسب در وردپرس

یکی از قسمت های مهم هر وبسایتی، داشتن برچسب ها برای مطالب می باشد. وجود برچسب کمک فراوانی به ایندکس شدن مطالب می شود. برای وردپرسی های عزیز آموزش ساخت اتوماتیک برچسب در وردپرس را آماده کرده ایم. چرا که ساخت برچسب برای مطالب، ممکن است کمی زمانبر باشد. برای ساخت اتوماتیک برچسب در وردپرس افزونه و هک های فراوانی موجود می باشد. یکی از این افزونه ها، افزونه smart tag insert نام دارد. کار این افزونه این گونه است که شما برچسب هایی را مشخص می کنید، سپس با مراجعه به مطالب از آن ها استفاده می کنید. در ادامه با ایمانپور به بررسی و استفاده از این افزونه می پردازیم.

 

آموزش ساخت اتوماتیک برچسب در وردپرس

 

برای این منظور ابتدا افزونه smart tag insert را از از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید. سپس به بخش پیشخوان > smart tag insert بروید و در قسمت Tag list برچسب های خود را اضافه کنید.

توجه داشته باشید که در هر خط میتوانید یک برچسب تک کلمه ای یا چند کلمه ای قرار دهید.

در قسمت allowed post types میتوانید مشخص کنید که این برچسب ها قابلیت استفاده برای کدام نوع پست ها باشد مثل نوشته ها، برگه ها و… که می بایست بر اساس نیاز خود آن ها را تیک بزنید. در قسمت user roles allowed to add new tag نیز میتوانید گروه های کاربری را مشخص کنید که بتوانند به اضافه کردن برچسب بپردازند. همچنین در قسمت Number of tags per post نیز میتوانید تعداد حداکثر برچسب برای استفاده در هر مطلب را تعیین کنید و تنظیمات را ذخیره نمایید.

در بخش Post Tags Rebuilder نیز میتوانید مشخص کنید که برچسب های تعیین شده باعث پاک شدن برچسب های قبلی شوند یا خیر . اگر گزینه ebuild posts tag keeping current tags را کلیک کنید این برچسب ها به برچسب های قبلی اضافه می شوند و آن ها را از بین نمی برند اما اگر گزینه rebuild posts tag replacing current tags را انتخاب کنید برچسب ها جایگزین برچسب های قبلی می شوند. کار تمام است! می توانید به قسمت نوشته ها برگشته و اقدام به استفاده از برچسب ها نمائید.

شهید آوینی: هنرمند رویی به عالم غیب دارد و رویی به عالم شهادت. با آن روی خورشیدی منیر است و با این روی قمری مستنیر در شب ظلمانی کرۀ ارض، اما کدام هنرمند؟ هل یستوی الأعمی و البصیر

اینستاگرام ایمانپور

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۹۴۷

مطالب دانلودی مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *