تلفن:
09211953056

ایمیل:
info@imanpour.ir

پیشنهاد و شکایت

 

سامانه رسیدگی به پیشنهاد و شکایت به منظور دریافت و بررسی پیشنهادات، نقطه نظرات، انتقادات و شکایات کاربران و خریداران جهت ارزیابی، ارزشیابی عملکرد، ارائه خدمات بهتر، ارتقاء و بهبود عملکرد ایمانپور از لحاظ سرعت، دقت، انضباط کاری، شفافیت، ضابطه مداری، توجه و حساسیت در طراحی ها و ثبت محصول، کنترل انضباط مالی و نهایتا تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده است. در صورت تمایل می توانید درخواست تماس برای ایمانپور ارسال نمائید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. قبلا از همکاری شما کمال تشکر را داریم.


تماس با ما


در چه ساعاتی امکان تماس دارم؟

در هر ساعت می توانید با پر کردن فرم تماس با ما، درخواست خود را برای تماس ارسال نمائید. همچنین می توانید درخواست ها و پیشنهادهای خود را از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و واتس اپ مطرح نمائید.

چطور می‌توانم سفارشم را پیگیری کنم؟

پس از پرداخت موفق وجه به صورت آنلاین و ثبت سفارش، اطلاعات خرید شما در پنل کاربری وبسایت ایمانپور به صورت آنی ثبت خواهد شد. هم‌چنین یک نسخه از اطلاعات خرید شما همراه با کد پیگیری به ایمیلی که توسط آن در وبسایت خرید انجام داده اید ارسال می گردد. با وارد کردن کد پیگیری در صفحه پیگیری سفارش، می توانید سفارش خود را رهگیری نمائید.

چطور می‌توانم درخواست فاکتور حقوقی بدهم؟

شما می‌توانید هنگام ثبت سفارش، در قسمت توضیحات درخواست خود را برای ارسال فاکتور حقوقی ثبت کنید.