حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نشریه دانشجویی هادی شماره هفتم

نشریه دانشجویی هادی شماره هفتم

به همت دفتر بسیج دانشجویی شهرستان فسا، نشریه دانشجویی هادی شماره هفتم منتشر شد. نشریه هادی شماره هفتم با موضوعات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به مناسبت 9دی ماه منتشر شده است. این نشریه در اندازه A3 و به صورت مجله طراحی شده است. از موضوعات مهم این شماره می توان به جامعه شناسی فتنه، آفت سنجیدن حق با اشخاص، سکوت و همراهی برخی خواص در برابر فتنه، آفت جابجاشدن متن و حاشیه و مسائل اصلی نسبت به مسائل فرعی و… اشاره کرد.  در ادامه با وبسایت ایمانپور باشید تا نشریه هادی شماره هفتم را دریافت کنید.

 

نشریه دانشجویی هادی شماره هفتم

این شماره از نشریه در اندازه A3 به مناسبت 13 آبان ماه به صورت کاملا رنگی طراحی شده است. از ویژگی ها ممتاز طراحی آن می توان به الگوگیری رنگ ها از تصویر مهم نشریه، چینش شیء ها در اندازه های استاندارد، قلم استاندارد، ستون بندی حرفه ای و … اشاره کرد. در ادامه شما می توانید نسخه pdf نشریه را دریافت نمائید.

 

موضوعات مهم نشریه هادی

  1. جامعه شناسی فتنه
  2. در داخل نظام اسلامی
  3. آفت سنجیدن حق با اشخاص
  4. آفت غفلت از دشمن و عدم مرزبندی با آن
  5. سکوت و همراهی برخی خواص در برابر فتنه
  6. آفت جابجاشدن متن و حاشیه و مسائل اصلی نسبت به مسائل فرعی

آموزش طراحی نشریه

هر شخصی مطمئنا یک بار در طول دوره تحصیل درگیر ساخت و طراحی نشریه به صورت الکترونیکی و یا روش های دیگه شده است. برای علاقه مندان و طراحان گرافیک این مسئله امروزه نیاز مبرم آن ها می باشد که بتوانند در کمترین زمان اقدام به طراحی مجلات و نشریات کنند و بهترین نتیجه را برایشان دربر داشته باشد. در صورتی که مایل هستید به صورت اختصاصی آموزش طراحی نشریه را یاد بگیرید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نشریه از دیدگاه ویکی‌پدیا

کلیه نشریاتی که به صورت ادواری، گاهنامه یا تک شماره و نیز نشریات الکترونیکی که با نام ثابت و تاریخ نشر، در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی، اقتصادی، هنری، ادبی و ورزشی توسط هر یک از دانشجویان، تشکل‌ها و نهادهای دانشگاهی، استادان و اعضای هیئت علمی یا گروهی از ایشان در دانشگاهها منتشر و در محدوده دانشگاهها توزیع می‌شوند، نشریه دانشگاهی محسوب می‌شود.

دریافت نشریه هادی
مهدی ایمانپور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
imanpour@
imanpour.ir@
Ardabil Province, Germi, Shariati Ave
X