حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نشریه دانشجویی هادی شماره هشتم

نشریه دانشجویی هادی شماره هشتم

به همت دفتر بسیج دانشجویی شهرستان فسا، نشریه دانشجویی هادی شماره هشتم منتشر شد. نشریه هادی شماره هشتم با موضوعات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به مناسبت 40سالگی انقلاب اسلامی ایران منتشر شده است. این نشریه در اندازه A3 و به صورت مجله طراحی شده است. از موضوعات مهم این شماره می توان به بعثت انقلاب، 40سال نفوذ کاریزماتیک انقلاب اسلامی، 40سال تجربه و حقایق آشکارشده، آفات انقلاب؛ وظیفه نیروهای انقلابی و… اشاره کرد.  در ادامه با وبسایت ایمانپور باشید تا نشریه هادی شماره هشتم را دریافت کنید.

 

نشریه دانشجویی هادی شماره هشتم

این شماره از نشریه در اندازه A3 به مناسبت 40سالگی انقلاب به صورت کاملا رنگی طراحی شده است. از ویژگی ها ممتاز طراحی آن می توان به الگوگیری رنگ ها از تصویر مهم نشریه، چینش شیء ها در اندازه های استاندارد، قلم استاندارد، ستون بندی حرفه ای و … اشاره کرد. در ادامه شما می توانید نسخه pdf نشریه را دریافت نمائید.

 

موضوعات مهم نشریه هادی

  1.  بعثت انقلاب
  2. 40سال تجربه و حقایق آشکارشده
  3. آفات انقلاب؛ وظیفه نیروهای انقلابی
  4. 40سال نفوذ کاریزماتیک انقلاب اسلامی
  5. دستگاه محاسباتی دشمن درست کار نمی کند
  6. آن ها از 40سالگی انقلاب اسلامی ایران عصبانی هستند

آموزش طراحی نشریه

هر شخصی مطمئنا یک بار در طول دوره تحصیل درگیر ساخت و طراحی نشریه به صورت الکترونیکی و یا روش های دیگه شده است. برای علاقه مندان و طراحان گرافیک این مسئله امروزه نیاز مبرم آن ها می باشد که بتوانند در کمترین زمان اقدام به طراحی مجلات و نشریات کنند و بهترین نتیجه را برایشان دربر داشته باشد. در صورتی که مایل هستید به صورت اختصاصی آموزش طراحی نشریه را یاد بگیرید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نشریه از دیدگاه ویکی‌پدیا

کلیه نشریاتی که به صورت ادواری، گاهنامه یا تک شماره و نیز نشریات الکترونیکی که با نام ثابت و تاریخ نشر، در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی، اقتصادی، هنری، ادبی و ورزشی توسط هر یک از دانشجویان، تشکل‌ها و نهادهای دانشگاهی، استادان و اعضای هیئت علمی یا گروهی از ایشان در دانشگاهها منتشر و در محدوده دانشگاهها توزیع می‌شوند، نشریه دانشگاهی محسوب می‌شود.

دریافت نشره هادی
مهدی ایمانپور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
imanpour@
imanpour.ir@
Ardabil Province, Germi, Shariati Ave
X