حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نشریه دانشجویی افق روشن شماره نخست

نشریه دانشجویی افق روشن

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فسا، واحد طراحی و توسعه وبسایت ایمانپور نشریه دانشجویی افق روشن را منتشر کرد. نشریه دانشجویی افق روشن با امتیاز فرهنگی، سیاسی و علمی در قالب یک برگ A3 به صورت پشت و رو طراحی شده است. از موضوعات مهم این شماره نشریه می توان به با مد مخالف نیستم، اهمیت نقش مادری در تربیت کودک، پرسش و پاسخ ها، فاطمه زهرا (س) اسوه زنان عالم، مال و جمال یا کمال و…  اشاره کرد. در ادامه با وبسایت ایمانپور باشید تا مجله دانشجویی افق روشن شماره نخست را دریافت نمائید.

 

نشریه دانشجویی افق روشن

این شماره از مجله در اندازه A3 به صورت کاملا رنگی طراحی شده است. از ویژگی ها ممتاز طراحی آن می توان به استفاده از تصاویر حرفه ای، رنگبندی حرفه ای، صفحه بندی، چینش شیء ها در اندازه های استاندارد، قلم استاندارد، ستون بندی حرفه ای و … اشاره کرد. در ادامه شما می توانید نسخه pdf نشریه را دریافت نمائید.

موضوعات مهم شماره نخست افق روشن

  1. پرسش و پاسخ ها
  2. مال و جمال یا کمال
  3. با مد مخالف نیستم
  4. فاطمه زهرا (س) اسوه زنان عالم
  5. اهمیت نقش مادری در تربیت کودک

آموزش طراحی نشریه

هر شخصی مطمئنا یک بار در طول دوره تحصیل درگیر ساخت و طراحی نشریه به صورت الکترونیکی و یا روش های دیگه شده است. برای علاقه مندان و طراحان گرافیک این مسئله امروزه نیاز مبرم آن ها می باشد که بتوانند در کمترین زمان اقدام به طراحی مجلات و نشریات کنند و بهترین نتیجه را برایشان دربر داشته باشد. در صورتی که مایل هستید به صورت اختصاصی آموزش طراحی نشریه را یاد بگیرید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نشریه از دیدگاه ویکی‌پدیا

کلیه نشریاتی که به صورت ادواری، گاهنامه یا تک شماره و نیز نشریات الکترونیکی که با نام ثابت و تاریخ نشر، در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی، اقتصادی، هنری، ادبی و ورزشی توسط هر یک از دانشجویان، تشکل‌ها و نهادهای دانشگاهی، استادان و اعضای هیئت علمی یا گروهی از ایشان در دانشگاهها منتشر و در محدوده دانشگاهها توزیع می‌شوند، نشریه دانشگاهی محسوب می‌شود.

دریافت نشریه افق روشن

 

مهدی ایمانپور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
imanpour@
imanpour.ir@
Ardabil Province, Germi, Shariati Ave
X