حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نشریه انجمن علمی آمار دانشگاه فسا

نشریه انجمن علمی آمار دانشگاه فسا

به همت انجمن علمی آمار دانشگاه فسا، نشریه انجمن علمی آمار دانشگاه فسا شماره نخست منتشر شد. نشریه علمی آمار با امتیاز موضوعات علمی و فرهنگی در قالب یک برگ A3 به صورت پشت و رو طراحی شده است. از موضوعات مهم شماره نخست نشریه می توان به دکتر متشکریم، به قلم حسین جعفری، گفتگوی دوستانه با آماری ها، آشنای آماری ها، طعم واقعی موفقیت و کمی با نیلوفر ریاضی اشاره کرد. در ادامه با وبسایت ایمانپور باشید تا نشریه علمی فرهنگی انجمن آمار دانشگاه فسا را دریافت نمائید.

 

نشریه انجمن علمی آمار دانشگاه فسا

سخن مدیرمسئول: انجمن علمی آمار، انجمنی از رشته ای تماما عمل گرا و در بطن جامعه. شاید اگر امروز شما معنای تورم، اقتصاد و رکود را درک می کنید، اگر سلامت شما رو به بهبودی است و هزاران خدمت دیگری که این رشته در اختیار ما گذاشته است تمامی آن به دلیل تلاش های دانشمندان این رشته می باشد. پس از گذر از یک دوره نسبتا سخت و با دشواری های خویش، سرانجام انجمن علمی آمار بار دیگر سر بلند کرده و در راه انتشار نشریه ای مفید، مجدانه و پر دقت گام نهاده است. گرچه که در دانشگاه فسا هیچگاه انجمن های علمی جایگاه خویش را نداشته و این سخن را آمار به شما اثبات می کند که با حداقل حمایت ها، قدم های بزرگی برداشته شده است. کاش اینقدر که حرف از محل علم آموزی دانشگاه می شد، اندکی هم ارزش به دانشجویانی که در این مسیر گام بر می دارند، می شد تا مایه دلگرمی برای دانشگاه و سبب افتخاری برای میهن خویش باشند. امید است که زین پس شاهد پیشرفت روز افزون این انجمن در راستای تحقق آرمان های انسانی باشیم….

شناسنامه نشریه

  1. صاحب امتیاز: انجمن علمی آمار دانشگاه فسا
  2. مدیر مسئول: مهدی ایمانپور
  3. سردبیر: محمد پورکریمی
  4. طراح: مهدی ایمانپور

آموزش طراحی نشریه

هر شخصی مطمئنا یک بار در طول دوره تحصیل درگیر ساخت و طراحی نشریه به صورت الکترونیکی و یا روش های دیگه شده است. برای علاقه مندان و طراحان گرافیک این مسئله امروزه نیاز مبرم آن ها می باشد که بتوانند در کمترین زمان اقدام به طراحی مجلات و نشریات کنند و بهترین نتیجه را برایشان دربر داشته باشد. در صورتی که مایل هستید به صورت اختصاصی آموزش طراحی نشریه را یاد بگیرید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

نشریه از دیدگاه ویکی‌پدیا

کلیه نشریاتی که به صورت ادواری، گاهنامه یا تک شماره و نیز نشریات الکترونیکی که با نام ثابت و تاریخ نشر، در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی، اقتصادی، هنری، ادبی و ورزشی توسط هر یک از دانشجویان، تشکل‌ها و نهادهای دانشگاهی، استادان و اعضای هیئت علمی یا گروهی از ایشان در دانشگاهها منتشر و در محدوده دانشگاهها توزیع می‌شوند، نشریه دانشگاهی محسوب می‌شود.

دریافت نشریه
مهدی ایمانپور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
imanpour@
imanpour.ir@
Ardabil Province, Germi, Shariati Ave
X