www.imanpour.ir

نفوذگران در بی نهایت

وبسایت ایمانپور در سال 1394 با تلاش جمعی از متخصصین حوزه هنرهای تجسمی و با هدف آموزش و تولید محصولات هنری خلاقانه، سودمند و حرفه­‌ای شروع بکار کرد. سنگ بنای مجموعه­ هنری ما را؛ ایمان، تعهد، تخصص، تجربه، خلاقیت، مدیریت و برنامه‌ریزی و در نهایت مهمترین عنصر پویای خانه، یعنی نیروی انسانی جوان تشکیل داده است.

info@imanpour.ir 0921 195 3056

درگاه پرداخت

اگر از آن دسته وبمسترهایی هستید که نیازمند یک درگاه اختصاصی برای فروش فایل هستید ما این نیاز شما را به سادگی رفع خواهیم کرد.

رشد سریع

برای تصاحب صفحه اول گوگل، نیازمند یک متخصص هستید تا با دانش روز خود وبسایت شما را خوراک خزنده های اینترنتی کند تا خوش بدرخشید!

بهینه سازی وبسایت

اگر وبسایت شما دیر لود می‌شود یا بعضا از دسترس خارج می‌شود ما بهترین راهکارها را برای رفع اینگونه مشکلات و آپتایم بودن وبسایتتان خواهیم داشت.

امنیت و بازهم امنیت

اگر وبسایت شما از دسته‌هایی هست که مشتاقان هک آن زیاد هست ما کلی پاسخ برای هکرهای وبسایت شما خواهیم داشت. برای شروع کار، کافیست اعتماد کنید!

چرا ایمانپور؟!خلاقیت و دانش کافی همراه با یک پشتیبانی بی نظیر چیزی هست که شما نیاز دارید!
1
شروع کار

در ابتدا درخواست خود را با مشخص کردن موضوع از طریق فرم تماس‌با‌ما موجود در سایت برایمان ارسال نمائید. همکاران ما با زمان حداکثر 48 ساعت پس از ارسال شما، درخواستتان را بررسی می‌کنند.

2
برآورد هزینه

پس از بررسی درخواست شما، همکاران ما با شرح ریزجزئیات هزینه، به ایمیل شما پاسخ می‌دهند. پس از موفقیت‌آمیز بودن ارسال ایمیل، در کمتر از چند ساعت پس از ارسال ایمیل با شما تماس خواهند گرفت.

3
توافق‌نامه

پس از تماس همکاران ما با شما، اگر مایل به اجرای سفارشتان بودید 40 درصد از هزینه کل را در ابتدای کار و الباقی را در پایان کار پرداخت می‌کنید. در این مدت می‌توانید پیشنمایش سفارشتان را درخواست نمائید.

4
خدمات پشتیبانی

پشتیبانی آنلاین برای کلیه مشتریان به صورت 20 روزه انجام خواهد گرفت. بدیهی است می‌توانید با پرداخت هزینه، مدت زمان پشتیبانی را افزایش دهید. در صورت حذف کپی‌رایت، هیچ گونه پشتیبانی داده نمی‌شود.

ایمانپور آمار و ارقام

99.99% آپتایم سرور ها
122وب سایت جدید
973.07$ پرداخت های روزانه
استان اردبیل

آدرس پستیاردبیل - شهرستان گرمی

شماره تماس3056 195 0921

پست الکترونیکی info@imanpour.ir

استان فارس

آدرس پستیفارس - شهرستان فسا

شماره تماس3056 195 0921

پست الکترونیکی info@imanpour.ir

ایمانپور